Lapelland Black Weekend on täällä! Black Weekendin aikana järjestään viikonloppunäyttelyitä, joissa voimassa ainutlaatuisia Black Weekend -tilaajaetuja kaikkiin tilauksiin! Myytävänä myös rajoitettu erä heti toimitettavia, huippuvarusteltuja Lapelland vaunuja erikoishintaan!

Tältä sivulta löytyy kaikki Black Weekendin -viikonloppunäyttelyjen yhteystiedot ja aukioloajat sekä sivun alaosassa heti toimitettavat vaunut.

Tule paikan päälle viikonloppunnäyttelyyn tai kysy eduista ja vaunuista puhelimitse lähimmältä tehtaanedustajaltasi!

Black Weekend -viikonloppunäyttelyt

Viikonlopun aikana Lapellandin myyntinäyttelyissä ympäri Suomea järjestetään Black weekend -viikonloppunäyttelyitä. Tule paikalle tutustumaan Lapellandin vaunuihin ja kuulemaan huipuista tilaajaeduistamme!

 

ESPOON MYYNTINÄYTTELY, Juvankartanontie 17 (Kehä III varressa, Salvos myyntinäyttelyn yhteydessä), 02920 Espoo

  • Avoinna: Pe 10-17, La 11-15 & Su 11-15
  • Ota yhteyttä: Elias Vinkki puh. 040 4184 456, elias.vinkki@lapelland.fi tai Heikki Soininen puh. 050 5760 040, heikki.soininen@lapelland.fi

LEMPÄÄLÄN MYYNTINÄYTTELY, Ideaparkinkatu 4 (parkkipaikan eteläpääty), 37570 Lempäälä

  • Avoinna: Pe 11-17, La 11-15 & Su 11-15
  • Ota yhteyttä: Vesa Linna puh. 040 5431 431, vesa.linna@lapelland.fi

KEMPELEEN MYYNTINÄYTTELY, Voimatie 6, 90440 Kempele

  • Avoinna: pe 11-17, la 10-14 ja su 10-14
  • Ota yhteyttä: Ami Kangasharju puh. 040 0321 111, ami.kangasharju@lapelland.fi

RAISION MYYNTINÄYTTELY, Piilipuunkatu 2 (ABC Raision piha), 21200 Raisio

  • Avoinna: La 10-14
  • Ota yhteyttä: Jari Lammi puh. 050 0225 292, jari.lammi@lapelland.fi

PIETARSAAREN MYYNTINÄYTTELY, Pohjanlahdentie 33 (Alexia Center Oy), 68600 Pietarsaari

  • Avoinna: pe 8-17
  • Ota yhteyttä: Stefan Esselström puh. 044 2415 970, stefan.esselstrom@lapelland.fi tai Joni Ahlgren puh. 044 209 0664, joni.ahlgren@lapelland.fi

SEINÄJOEN MYYNTINÄYTTELY, Viilutie 4 (Seinäjoen Sisustus Oy), 60510 Hyllykallio

  • Avoinna: pe 8-17 ja la 10-14
  • Ota yhteyttä: Olli Hakamäki puh. 040 0263 099, olli.hakamaki@lapelland.fi

 

Rajoitettu erä Black Weekend -vaunuja heti toimitukseen!

Mökkivaunu saunalla Espoo (esittelyvaunu)

Syksyllä 2020 valmistunut Mökkivaunu saunalla, joka toiminut Espoon myyntinäyttelyn esittelyvaununa.

Erikoishinta: 36737 € ( 441 € / kk)
Normaalihinta: 44107 €

Mökkivaunu saunalla Lempäälä (esittelyvaunu)

Kesällä 2020 valmistunut Mökkivaunu saunalla, joka toiminut Lempäälän myyntinäyttelyn esittelyvaununa.

Erikoishinta: 30614 € ( 367 € / kk)
Normaalihinta: 41314 €

Mökkivaunu saunalla Seinäjoki (esittelyvaunu)

Keväällä 2021 valmistunut Mökkivaunu saunalla, joka toiminut Seinäjoen myyntinäyttelyn esittelyvaununa.

Erikoishinta: 37670 € ( 452 € / kk)
Normaalihinta: 45654 €

Mökkivaunu saunalla Joensuu (esittelyvaunu)

Keväällä 2021 valmistunut Mökkivaunu saunalla, joka toiminut Joensuun myyntinäyttelyn esittelyvaununa.

Erikoishinta: 37670 € ( 452 € / kk)

Normaalihinta: 45654 €

Mökkivaunu saunalla Pietarsaari (esittelyvaunu)

Keväällä 2021 valmistunut Mökkivaunu saunalla, joka toiminut Pietarsaaren myyntinäyttelyn esittelyvaununa.

Erikoishinta: 37670 € ( 452 € / kk)

Normaalihinta: 45654 €

Mökkivaunu saunalla Pyhäntä (käyttämätön)

Käyttämätön sarjatuontantomallina keväällä 2021 valmistunut Mökkivaunu saunalla.

Erikoishinta: 37170 € ( 446 € / kk)

Normaalihinta: 45654 €

Majoitusvaunu 2mh Pyhäntä (käytetty)

Keväällä 2020 valmistunut hyväkuntoinen Majoitusvaunu 2mh, joka ollut satunnaisessa vuokrakäytössä.

Erikoishinta: 34036 € ( 408 € / kk)

Normaalihinta: 45174 €